O nas

Ewa i Lusia to my kreatorki Qusideł. Ciężko nam przychodzi pisanie o sobie i publikowanie swoich wizerunków, ale cóż, trzeba wychodzić, ze swojej strefy komfortu :). Qusidła powstały w 2013 roku z pasji do szycia i pięknych tkanin. Rozpoczęły się stacjonarnie w pięknej rustykalnej przestrzeni, kochałyśmy to miejsce miłością wielką. Otoczone starymi kredensami, tworzyłyśmy nasze pierwsze projekty. Gdy oglądamy zdjęcia, aż trudno nam uwierzyć ile rzeczy stworzyłyśmy, ile uszytych przez nas dekoracji trafiło do Waszych domów i upiększa Wasze wnętrza. W między czasie zmieniłyśmy lokal na większy i otworzyłyśmy sklep internetowy. Ze względu na problemy zdrowotne jednej z nas musiałyśmy zrobić sobie chwilową przerwę. A gdy tylko sytuacja się wyklarowała, postanowiłyśmy wrócić do tworzenia dla Was:).

Qusidła to miłość do tkanin, do kreowania, do pięknych rzeczy, do życia w zgodzie ze sobą, matką naturą i z tym co nam w duszy gra. Wszystkie przedmioty tworzymy same, naszym lalom, misiom i zajączkom haftujemy ręcznie buzie, dlatego każda z nich jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Każdy nasz miś, zajączek czy lalka przed wysłaniem w świat jest przytulana. W każdej uszytej rzeczy zostawiamy kawałek siebie. Jeśli mamy kiepski dzień nie siadamy do szycia, bo wierzymy, że energia, którą wkładamy w tworzoną przez nas rzecz w niej zostaje, a my pragniemy, żeby trafiały do Was tylko rzeczy z pozytywnymi wibracjami :). 

Lusia i Ewa bratnie dusze, znalazłyśmy się gdzieś we wszechświecie z podobnymi doświadczeniami, z podobnymi zainteresowaniami, takie do siebie podobne, a jednak różne. Lubimy się, lubimy ze sobą pracować, a najbardziej lubimy gadać :), co niestety w naszym przypadku jest wadą ponieważ zdecydowanie zaburza nam to pracę :), ale jest tyle ciekawych tematów do obgadania :). Dbamy o swój rozwój osobisty i duchowy, medytujemy, uwielbiamy długie spacery na łonie przyrody. Ewa uwielbia książki, jogę, góry, morze i muzykę słuchaną na gramofonie, Lusia filmy rozwojowe, książki, góry, morze i interesuje ją co znajduje się po drugiej stronie życia. Mamy trochę za dużo zainteresowań i trudno znaleźć nam czas na realizację wszystkich.

Zapraszamy Was do naszego świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl